TOP Mediklinik Levice Súkromná klinika jednodňovej chirurgie

  MUDr. Imrich Kováč

  1 hodnotenie / Napíš tvoje hodnotenie

  MUDr. Imrich Kováč je plastický chirurg, ktorého prioritou je spokojnosť klienta na základe osobitného prístupu a hlavne dobre vykonanej práce.

  Po ukončení štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave pôsobil v Nemocnici A.Wintera v Piešťanoch, kde absolvoval prax v chirurgických odboroch. Následne nastúpil na Oddelenie plastickej chirurgie vo Fakultnej nemocnici v Nitre. Bol zaradený do špecializačného vzdelávania, ktoré úspešne ukončil atestáciou v odbore plastická chirurgia.

  Absolvoval početné študijne pobyty, stážoval na renomovanej Klinike plastickej a estetickej chirurgie v Brne, kde sa okrem estetických operácii venoval aj mikrochirurgickým technikám. Pravidelne sa zúčastňuje odborných kongresov a workshopov doma i v zahraničí, venuje sa aktívnej prednáškovej a publikačnej činnosti. Má certifikáty z estetickej chirurgie na aplikáciu prsníkových implantátov, rôznych výplňových materiálov a botulotoxínu. Okrem invazívnych operačných metód sa zaoberá aj využitím miniinvazívnych techník v estetickej medicíne.

  Od založenia Avelane clinic v Nitre pôsobí ako jej stály odborník a člen tímu.

  Je konateľom v spoločnosti ALLURE - - plastická chirurgia s.r.o.,ktorá slúži na sprostredkovanie klientov pre Avelane clinic v Nitre.Vykonávajú celé spektrum výkonov estetickej plastickej chirurgie. Hlavnú časť tvoria operácie na prsníkoch, tvárovej oblasti a intímnych partií. 

  •  individuálny prístup ku každému klientovi
  •  podrobná analýza jeho požiadaviek
  •  maximálna snaha o dokonalý výsledok
  • možnosť vypracovania odborného znaleckého posudku na rôzne estetické operácie, resp. posúdenie sporných výsledkov operácií

   

  Vyberáme z hodnotení: všetky hodnotenia (1)

  • Na Avelane Clinic som v auguste 2016 podstúpila zmenšenie a korekciu prsníkov - jeden bol väčší. Išla som z DD-E na D. Neľutujem, som spokojná.02.06.2017K25