TOP Mediklinik Levice Súkromná klinika jednodňovej chirurgie

OFTAL ZVOLEN

★★★★★ 0 hodnotení / Napíš tvoje hodnotenie

OFTAL - špecializovaná nemocnica, ktorá poskytuje komplexnú, liečebno-preventívnu oftalmologickú starostlivosť v ambulanciách, operačných sálach a na lôžkach. Je vybavená špičkovou diagnostickou, operačnou a liečebnou technikou. Komplexnosť oftalmologickej starostlivosti doplňujú služby špecializovanej očnej optiky s poradňou pre slabozrakých. 

Podľa kvality a rozsahu oftalmologickej starostlivosti patrí nemocnica medzi špičkové oftalmologické centrá. V uplatňovaní jednodňovej zdravotnej starostlivosti, v uplatňovaní reformy lôžkovej starostlivosti, v operáciách katarakty, v diagnostike a liečbe retinálnych ochorení je lídrom na Slovensku. Lekári sú renomovanými odbornými kapacitami na Slovensku a Európe.

  • najmodernejšie vybavenie
  • najmodernejšie vyšetrovacie, mikrochirurgické a ošetrovateľské metódy
  • spokojní pacienti - popredné miesta v prieskumoch spokojnosti pacientov, ktoré každoročne realizujú zdravotné poisťovne
  • špičkový progresívny tím vedený renomovanými očnými chirurgmi, s dlhoročnou praxou a vynikajúcimi výsledkami
  • lekári sú členmi medzinárodných výskumných tímov
  • najnovšie poznatky, najnovšiu prístrojovú a operačnú techniku aktuálne implementujú do praxe
  • ročne rastie počet operácií
  • vychovávajú novú generáciu oftalmológov - bohatou prednáškovou a publikačnou činnosťou a organizáciou odborných školení a kongresov sa ŠN OFTAL významne podieľa na vedecko-výskumnej činnosti a ďalšom vzdelávaní oftalmológov.

Očné oddelenie vo Zvolene bolo založené v roku 1952. Špecializovaná nemocnica vznikla 1.6.2005 z pôvodného Očného oddelenia NsP Zvolen. Zavedením moderných vyšetrovacích, mikrochirurgických a ošetrovateľských metód sa v špecializovanej nemocnici výrazne zvýšila úroveň starostlivosti o pacientov. Od 12.12.2005 ŠN OFTAL sídli v moderne rekonštruovaných samostatných priestoroch a patrí k špičkovým oftalmologickým pracoviskám na Slovensku.