TOP Mediklinik Levice Súkromná klinika jednodňovej chirurgie

ENVY Prešov

1 hodnotenie / Napíš tvoje hodnotenie

ENVY Prešov - klinika estetickej medicíny v Prešove.

Víziou pri zakladaní kliniky v roku 2008 bolo vytvoriť v Košiciach modernú kliniku estetickej medicíny na svetovej úrovni. Dnes sa už môžu pochváliť centrálou kliniky v Košiciach a tiež dvomi pobočkami - v Prešove a Poprade.

Pri zakladaní sa inšpirovali koncepciami zahraničných kliník, ktoré smerom ku klientovi uprednostňujú individuálny a komplexný prístup – od úvodnej bezplatnej konzultácie až po privátnu pooperačnú starostlivosť.

Snažia sa neustále napredovať a prinášať vám len to najlepšie z oblasti estetickej medicíny v podobe najmodernejšieho prístrojového a technického vybavenia, sledovania trendov a tiež najnovších lekárskych a estetických postupov.

Jednotlivé zákroky sú vykonávané tímom profesionálnych špecialistov - dermatológovia, plastickí chirurgovia, zdravotné sestry, terapeuti, dermakozmetičky a ďalší odborníci.

Realizujú zákroky ambulantné a tiež operačné

Procedúry dostupné na pobočke Prešove:

  • plastická chirurgia
  • estetická dermatológia
  • laserová medicína
  • oddelenie trichológie

Vyberáme z hodnotení: všetky hodnotenia (1)

  • My navštevujeme ENVY - kliniku estetickej medicíny v Prešove. Som maximálne spokojná a to nie len ja, ale, aj moje známe. Super prostredie, skvelý prístup, milá sestrička a úžasný p.doktor Mahdi Nasab..vrelo odporúčam.31.01.2017Ivana Krempaska