TOP Mediklinik Levice Súkromná klinika jednodňovej chirurgie

Bielenie zubov - skúsenosti
Stomatológia

anonym: Roxy1
pridané: 01.05.2017, 12:02 reakcií: 8

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či má niekto skúsenosti s bielením zubov a poprípade vedeli odporučiť odborníka (najlepšie z BA). Ďakujem veľmi pekne

Pridaj anonymne reakciu:

Meno:   Email:   Výsledok:

Pravidlá pre prispievateľov

Fórum je službou pre návštevníkov MEDINO.sk. Príspevky sú uverejnené hneď po pridaní. MEIDNO si však vyhradzuje právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:

• sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy mimo domény MEDINO.sk
26.11.2017, 15:12anonym: Hanika
Pekný deň, už niekoľko mesiacov používam na bielenie zubov z pilulky čiernu zubnú pastu a som s ňou nadmieru spokojná. Bola síce drahšia, ale využila som zľavový kupón https://www.kuponyzdarma.sk/ a mala som to o dosť lacnejšie. Tak skúste a možno to pomôže aj Vám. 
17.09.2017, 18:54anonym: Daniel
Dobry den ja som si zacal bielit zuby z pripravkami z notina.sk som z tym spokojny a zuby mam bielsie ovela.Ak by si  chcel nieco kupit tak nech sa paci zlavovy kupon:  https://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/
16.08.2017, 07:23anonym: kacoorka
ahoj ja mam bielene zuby, robili mi to tak ze mi natreli nejaku pastu na zuby dali taky tie hryzadla ako ked mas nocny strojcek, a svietili mi na to dve hodiny lampou, absolvovala som 2bielenia viac mi netrebalo,po bieleni som mala zuby velmi citlive, aj obyc voda ma drazdila tak som si kupila kamistad detsky krem na dasienka, ked som si to potrela aspon chvilu bolo dobre, preslo mi to po dvoch hodkach
16.07.2017, 17:28anonym: Domka24
z mojej skúsenosti to tak vnímam...že je to jediný účinný spôsob ako docieliť biele zuby...mám to za sebou a neľutujem...ono sa neoplatí vyhadzovať kopu peňazí za rôzne kadejaké spôsoby domácke a tak...mne to aspoň teda žiadne výsledky po akých som túžila neprinieslo...
12.07.2017, 14:07anonym: zuzulica
sestre zubarka bielila a úplne v pohode, dokonca sestra má strašne citlivé zuby a po bielení nejakú dobu s tým má vždy pokoj
06.06.2017, 21:22anonym: baba_jaga
Citrón zuby vybieli, ale práve kyseliny obsiahnuté v citróne môžu vážne poškodiť chrup. Spôsobujú odvápnenie....zubný kaz je následok. Daj si zuby vybieliť stomatológovi. P.s. Vyhni sa káve, fajčeniu. 
25.05.2017, 18:24anonym: jana
Ahoj, ja odporucam bielenie na doma, co znamena ze zubar ti vyrobi nasadky presne na tvoje zuby, da ti specialny gel, a bielis si to sam 1h. denne asi 2 tyzdne. Je to menej drasticka metoda v porovnani "Brite Smile" co sa robi priamo v zubnom kresle. Vysledok je rovnaky a hlavne metoda na doma je lacnejsia, akurat musis mat trpezlivost. Biele zuby vydrzia asi do 1 roka, potom staci prebielit 1-2 dni. Zaruka na bielenie neexistuje, aj ked ti to zubar zaruci! Kazdy chrup je iny, nie kazde zuby sa daju rovnako vybielit. Pocas bielenia a po nom mozu byt citlive, max. 2 dni. Zober si Ibuprofen, alebo fluor na zuby 10 min. Vela stastia.
06.04.2017, 07:12autor: medino

Dobrý deň, do emailu sme Vám poslali najlepšie hodnotené zariadenie v pomere cena/výkon. Pokiaľ by vám odborník nevyhovoval - navštívte sekciu "Lekári" kde nájdete odporúčania od reálnych klientov. Pekný deň. Tím Medino