TOP Mediklinik Levice Súkromná klinika jednodňovej chirurgie

horné viecka
Plasticka a esteticka medicína

anonym: Renca11
pridané: 11.09.2017, 11:10 reakcií: 4

Ahoj, viete mi prosim poradiť? Poznáte nejakého skvelého plastika? Chcela by som si dať upraviť horné viečka a nechcem to unáhliť s výberom. Prijmem aj rady, ako ste to znášali po operácii?? Ďakujem za rady :)

24.10.2017, 11:08anonym: Renca11
Baby a nepoznate niekoho z okolia BA? Kosice mam dost daleko :/ 
29.09.2017, 19:55anonym: mimi
Moja babka to podstupila tiez. Dost si potrpi na vzhlade a robili jej to v Kosiach. S vysledkom bola spokojna. A inak tiez jej poradili wobenzym a celkom rychlo sa jej to zahojilo.
13.09.2017, 14:19anonym: Nataly5
Moja mama si nechala pozdvihnúť viečka pred tromi rokmi. Robili jej to v ústave lekárskej kozmetiky V BA. Bola už na dochodku,takže nemusela riešiť pooperačný stav. Samozrejme nejaký čas to potrebuje aby sa všetko zahojilo, ale nebolo to nič strašné. Bolesti mala priamo po operácii ale vraj sa to dalo vydržať. Veľmi jej to pomohlo, mala už dosť povisnuté viečka a aj po troch rokoch to vyzerá výborne. S inou klinikou skúsenosti nemáme ale túto si mamina veľmi chválila. Milí personál, krásne prostredie a čo bolo super pre mňa, kdeže som ju tam viezla, bolo bezproblémové parkovanie hneď na mieste :-)
12.09.2017, 09:34anonym: Zdenka
Ja som po operacii hornych viecok. Operovala ma Dr. Kostalova-Kubicova. S vysledkom som velmi spokojna. Operovala ma v lokalnej anesteze, cca 1:15 h. Opichala ma a potom som uz nic necitila. Mala som trochu strach na zaciatku, ale potom ma to na stole preslo. Po tyzdni som isla na stehy, potom som masirovala viecka no a dnes, parada, krasna praca, palec hore. Dr. ma zlate rucicky. Jaj a red operaciou som brala 3 dni wobenzym a 3 dni po, aby sa vsetko skor hojilo a fakt pomohlo, ziadna modrina. Len teda pre info, bolo to v BA - Chirkoz