TOP Mediklinik Levice Súkromná klinika jednodňovej chirurgie

Škúlenie
Oftalmológia

anonym: brumik
pridané: 05.05.2017, 16:16 reakcií: 7

Dá sa laserovou operáciou liečiť škúlenie?

Pridaj anonymne reakciu:

Meno:   Email:   Výsledok:

Pravidlá pre prispievateľov

Fórum je službou pre návštevníkov MEDINO.sk. Príspevky sú uverejnené hneď po pridaní. MEIDNO si však vyhradzuje právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:

  • sú vulgárne alebo urážlivé
  • nesúvisia s titulom alebo témou
  • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy mimo domény MEDINO.sk
25.10.2017, 11:26anonym: Peter
sestra je očná lekárka, robí v banskej bystrici v nemocnici a aj na túto tému sme sa rozprávali. Je to "najbanalnejšia" operácia, a sama nechápe prečo ľudia si to nežiadajú, nechcú upraviť. Ale netreba to aboslútne podceňovať pretože aj bežná operácia môže dopadnuť zle :-( čím Vás nehcem vôbec odradiť, alebo vystresovať, práveže povzbudiť. Len upozorniť nato, že treba si poriadne premyslieť výber očnej kliniky kde Vám to budú operovať. To sme mali aj predtým, ako ste sa zverili do rúk viacerým lekárom. Treba popozerať fóra, diskusie ale aj samotné kliniky, a čo by som skúsil, rovno sa očnéh lekára spýtať na najlepšiu očnú kliniku. Keďže má oveľa oveľa lepší prehľad  vidí to aj z druhej strany. Nie len cez nejaké pofiderné hodnotenia a neviem co na nete. Skúsiť súkromné kliniky. Viem sú drahšie, ale tak do očí treba investovať a vo vašom prípade asi aj ste na túto negatívnu stránku pripravená. V excimeri majú špičkových lekárovje, tam záruka lebo je tam profesor Černák  ktorý má obrovské skúsenosti so zoložitými zákrokmi, je majiteľom a priamo garantom tej kvality.Černák je ten nestor slovenskej ophtalmochirurgie. klinika Veselý, je rodinná klinika doktorov. 5 operatérov vo venividi - chirurgovia ktorí robia vnútroočné operácie, ako Strmeň, Krásnik, Potocký. Doc. Krásnik, doc. Potocký - vyučujú sú to docenti, sledujú nové moderné trendy. iClinic v BA v BB, najprecíznejšie vyšetrenia, lekári ako Ivo Ďurkovič, Lívia Beláňová, Petra Hlaváčová, Petra Kňažíková...niečo v oftalmoógii aj znamenajú. S Vaším problémom si podľa mna tieto kliniky zaručene poradia!
18.09.2017, 10:30anonym: lusssy
Dobrý deň, mám 21 rokov, do 6tich rokov som absolvovala dve ale tri operácie škúlenia. Nikto mi vtedy nenastavil liečbu cvičením a namáhaním očí. Odvtedy škúlim dodnes. V detstve, v puberte, v podstate stále mi ubiehali obidve oči smerom von. Skúsila som troch doktorov, ktorí mi povedali, že operačne nie je možné to riešiť, že také operácie sa uskutočňujú do 6teho roku života dieťaťa. Od 14tich nosím kontaktné šošovky /okuliare som viac nestrpela/ s opačnými dioptriami aby mi oči ťahalo k sebe i keď potrebujem dioptrie do diaľky pretože nedovidím ďaleko. Šošovky mi znemožňujú dobre vidieť avšak škúlenie občas pozorovať. Bez šošoviek som stratená, hanbím sa na hocikoho pozrieť, škúlim aj pri chorobe alebo pri požití alkoholu. Navyše mi opačné dioptrie dosť poškodili zrak, bez nich veľmi zle vidím. Aké mám možnosti? Bolo mi povedané, že sa s tým mám zmieriť, lebo mi nikto nepomôže.
07.08.2017, 11:15anonym: paloma
Moj partner tiez skulka. Ale pristane mu to a je to tak trochu sexi na nom. Nevidime dovod veci menit. Vidí dobre bez operacie, bez okuliarov, tak preco? Navyse je mily, sikovny, starostlivy, miluje mna i nasho synceka. Kde by mal byt problem? Kazdy nieco ma.
16.07.2017, 17:51anonym: VaMo
Syn ma teraz 12r. a bol operovany ked mal 1,5r. Dr. Mraz /myslim/ v KE. Skulil totalne :-) Odvtedy sme neboli ani raz, ziaden iny problem so zrakom nema
12.07.2017, 14:11anonym: Dana
podľa mňa v NeoVizii by ti vedeli pomôcť, čo tak im tam zavolať a opýtať sa?
24.05.2017, 20:52autor: medino
Dobrý deň, strabizmus (škúlenie) sa odstraňuje pomocou jednoduchécho chirurgického zákroku. Pokiaľ si neviete rady, radi Vám odporučíme odborníka vo Vašom okolí. Pekný deň prajeme. Tím Medino.sk
05.05.2017, 17:21anonym: Martina
Moja dcera bola operovana v BA vo vikome minuly tyzden a jedinu moznost, ktoru jej ponukli bol chirurgicky zakrok. Mozno niekde inde sa da.